Izolacje balkonów Śląsk

Izolacja jest kluczowym elementem chroniącym tarasy i balkony przed negatywnym działaniem wilgoci oraz wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Niewykonanie izolacji jest szczególnie niebezpieczne w przypadku posiadania tarasu nad garażem lub pomieszczeniem mieszkalnym.

Coraz rzadziej stosuje się takie rozwiązania tarasowe, ale nadal bywają popularne, gdy dom stoi na małej działce. Zarówno tradycyjne tarasy, które wychodzą na ogródek i stanowią przedłużenie działki, jak i tarasy nad pomieszczeniami, są narażone na działanie wiatru, wody oraz śniegu.

Specjalizujemy się w izolacji tarasów i balkonów z wykorzystaniem celulozy. Wykonana przez nas hydroizolacja spełnia najwyższe normy i standardy bezpieczeństwa, a strefa rekreacyjna staje się odporna na szkodliwe działanie promieni uv lub wilgoci.

 

Ekologiczne izolacje balkonów

Balkony są narażone na działanie wielu czynników atmosferycznych jak nadmierne ciepło i wilgoć. W rezultacie dochodzi do znacznych uszkodzeń mostków termicznych. Proponujemy rozwiązania w postaci ekologicznych izolacji balkonów, które wyróżniają się dużą trwałością, są biodegradowalne i nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. 

Zachęcamy gorąco do kontaktu telefonicznego i mailowego – z przyjemnością odpowiemy na pytania dotyczące ekologicznych sposobów izolacji.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług izolacyjnych?

 
  • Nasze metody izolacji są ekologiczne i nie szkodzą środowisku,
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w docieplaniu i usługach remontowo-budowlanych oraz liczne certyfikaty, w tym m.in ekologiczny,
  • Zakładane przez nas izolacje skutecznie chronią przed wiatrem, mrozem i deszczem oraz przedłużają żywotność elementów balkonu lub tarasu,
  • Dokładnie uszczelniamy powierzchnie za pomocą metody natryskowej, dzięki czemu nie powstają mostki termiczne i wolne przestrzenie.
izolacja tarasu

Dzięki naszej ochronie, mieszkańcy domu będą mogli przez wiele lat cieszyć się strefą przeznaczoną do rekreacji, a płytki, fugi i elementy dekoracyjne znajdujące się na balkonie lub tarasie pozostaną w doskonałym stanie. Działamy na terenie Częstochowy, śląsk i okolic.

Nasza oferta - Docieplanie Częstochowa