Odkurzacze centralne Śląsk

Centralne odkurzacze to jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań, na które decydują się właściciele domów jednorodzinnych. Składają się z jednostki centralnej, ulokowanej zwykle w pomieszczeniu gospodarczym lub piwnicy oraz punktów ssących, do których można podpiąć wąż. Oferujemy montaż centralnego odkurzacza, który ułatwi dbanie o porządek, zwłaszcza w domach piętrowych i o dużym metrażu. Usługi wykonujemy na terenie Częstochowy, śląska i okolic.

 

 

Zalety centralnego odkurzacza w domu to:

 
  • Dokładniejsze odkurzanie w porównaniu z standardowymi odkurzaczami,
  • Niweluje dźwięki niosące się z zewnątrz budynku,
  • Wygłusza hałas wewnątrz budynku, w tym kroki, odgłos telewizora z innego pokoju lub dźwięki rozmów,
  • Zapewnia komfort snu,
  • Wpływa na izolację cieplną i zwiększa jej działanie,
  • Ogranicza przenoszenie się dźwięków w domu lub budynku (zarówno rozmów, jak i dźwięków pochodzących ze sprzętów elektronicznych lub audio).

Jednostka ssąca zawiera różnorodne końcówki i akcesoria, które ułatwiają docieranie do trudno dostępnych miejsc. Montowane przez nas centralne odkurzacze cechują się dużą trwałością, funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Gwarantujemy, że codzienne odkurzanie będzie dużo bardziej komfortowe!

 
 
odkurzacze centralne śląsk

Odkurzacz centralny - cena

Koszt odkurzacza centralnego zależy od kilku czynników. Znaczenie ma przede wszystkim metraż mieszkania, ponieważ wpływa to na wielkość instalacji ssącej oraz ilość wtyczek i szufelek. Cena odkurzacza centralnego z montażem zaczyna się od 3-4 tysięcy. ale jej ostateczna wysokość jest ustalana na etapie planowania inwestycji.

Montaż odkurzacza centralnego to nie tylko wygoda, ale też podniesienie wartości domu, dlatego odkurzacz centralny jest bardzo dobrą inwestycją. Łatwiej sprzedać dom wyposażony w funkcjonalny, nowoczesny system sprzątania pomieszczeń. 

Osoby zainteresowane montażem odkurzacza centralnego zapraszamy do kontaktu – prowadzimy działania na terenie Częstochowy, śląska i okolic.

Nasza oferta - docieplenia śląsk