O Nas

10 powodów, dla których warto wybrać Termex

Pierwszy
Drugi
Trzeci
Czwarty
Piąty
Szósty
Siódmy
Ósmy
Dziewiąty
Dziesiaty
Wełna celulozowa Termex pochodzi z Finlandii – kraju, gdzie wszystkie artykuły budowlane są przystosowane do ciężkich warunków zimowych oraz odpowiadają wysokim standardom ekologicznym.
Dzięki zalecie techniki wdmuchiwania wełna celulozowa Termex znakomicie nadaje się do napraw starej izolacji, zapewniając oszczędności w kosztach ogrzewania i klimatyzacji (przy dociepleniach nawet 30%).
Ocieplenie wełną Termex to zdrowszy klimat w czasie montażu i użytkowania pomieszczeń, gdyż nie zawiera drażniących skórę i drogi oddechowe igieł.
Wełna Termex to bezpieczny i wielokrotnie przebadany produkt – od wielu lat wydawane są dla niej certyfikaty i raporty środowiskowe fińskich i polskich instytutów techniki budowlanej. Od wiosny 2018 roku nasze wcześniejsze certyfikaty zostały zastąpione Europejską Oceną Techniczną i znakiem CE nadanym przez renomowany fiński instytut Eurofins Expert Services.
Dzięki porowatej strukturze i wysokiej gęstości (w ścianach powyżej 60 kg/m3!) wełna Termex pełni również funkcję znakomitej izolacji akustycznej.
Wełny Termex unika większość szkodników, w tym kuny. Nasz materiał wypełnia szczelnie całą przegrodę izolacyjną i charakteryzuje się wyższą gęstością od tradycyjnej wełny, przez co utrudnia dostęp szkodnikom do wnętrza konstrukcji dachowej.
Wełna celulozowa Termex chroni nie tylko przed chłodem, ale dzięki znakomitej gęstości i szczelności znacząco łagodzi nagrzewanie się poddaszy w trakcie upałów.
Wełna celulozowa Termex pomaga chronić klimat i środowisko dzięki temu, że jest wytwarzana z surowców odnawialnych,a nie kopalnych, jak większość dostępnych na rynku materiałów termoizolacyjnych. Naprawy tradycyjnych izolacji wełną celulozową pozwalają zmniejszyć emisję spalin do atmosfery.
Wełna celulozowa Termex posiada bardzo niski współczynnik przepuszczalności powietrza, dzięki czemu w razie pożaru lepiej chroni konstrukcję drewnianą przed gorącym powietrzem, a co za tym idzie rozprzestrzenianiem się ognia w czasie pożaru.
Wełna celulozowa to produkt o wszechstronnych zaletach, który zapewnia użytkownikom budynku spokój na długie lata.

 


WYBRANE OPINIE KLIENTÓW


opinie o docieplaniu celuloza

opinia o celulozie Profesjonalna firma – jestem bardzo zadowolona z docieplenia domu celulozą. Polecam docieplenia

Źródło opinii: Google

opinia o celulozie Kompleksowo świadczona usługa, fachowe doradztwo. Również polecam! docieplenia

Źródło opinii: Google

opinia o celulozie Profesjonalne docieplanie domów. Świetni fachowcy, polecam. docieplenia

Źródło opinii: Google
opinie o celulozie
Numery telefonów
791 199 289 / 510 654 062
Adres e-mail
ekoceldocieplenia@gmail.com